Oglas za posao: monter

„TXtv“ za telekomunikacije Tuzla raspisuje oglas zaprijem na radno mjesto :MONTER-SERVISER

 Zainteresovani kandidati trebaju ispunjavati sljedeće uslove:

  • srednja stručna sprema SSS – poželjno elektrotehničkog smjera
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 1 godina
  • položen vozački ispit B kategorija (aktivno korištenje)
  • posebni uslovi rada – sposobnost rada na visini (dokaz dostavlja izabrani kandidat)

Opis posla:

  • postavljanje mrežne kablovske infrastrukture,
  • montaža uređaja za prijem telekomunikacijskih usluga,
  • priključenja korisnika na mrežu i puštanje telekomunikacijskih usluga u rad,
  • održavanje mreže, linija i opreme
  • izvještavanje o obavljenim poslovima i zadacima

Mjesto rada: Živinice

Broj izvršilaca: 2

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu, dostavite Vašu prijavu sa biografijom, poštom na adresu:

„TXtv“ d.o.o.Tuzla, Fočanska 1N, 75000 Tuzla,

 ili na e-mail adresu:

posao@txtv-tz.com

Oglas ostaje otvoren do 8.3.2019.

Vaš TXtv